תמונות וסרטונים

סרטון תדמית

נתרם לנו באהבה על ידי Werechson Video Productions

סרטון לסיכום שנת 2015

דצמבר 2015

כמה סיפורים מרגשים, כלבים חדשים ופרויקטים גדולים שזכינו לעשות השנה. כל כך מרגש ♥

יום המעשים הטובים 2016

מרץ 2016

ביום המעשים הטובים השנה זכינו בחברתם של עובדי חברת EBAY, שהגיעו אלינו והתאהבו. הם שתלו פרחים ועצים, טיילו עם הכלבים, צבעו גדרות ושיקמו כלובים הרוסים. תודה לכם על העבודה הנפלאה!

לחצו על התמונות להגדלה

שמיכה לשמחה

נובמבר 2015

את פרויקט שמיכה לשמחה הקימו שני ילדים בני 11.5, שהגיעו למסקנה שמישהו צריך לדאוג לחמם את הכלבים והחתולים שקופאים מקור בכלביות ובהסגרים העירוניים במהלך החורף. הילדים המקסימים האלה, ביחד עם ההורים שלהם, דאגו להקים כמה נקודות איסוף ברחבי הארץ אליהם יכולים אנשים וארגונים לתרום שמיכות למען בעלי החיים שבעמותות. לא רק שהאנשים הנפלאים האלה עוסקים בהתנדבות כל כך חשובה, הם גם הצטרפו אלינו באחת השבתות לשעות ארוכות של הקמת ושיקום בית המחסה ההרוס שלנו. על הדרך, הם גם הביאו שקים ענקיים של שמיכות ומילאו לנו את המחסן לקראת החורף.

לחצו על התמונות להגדלה

הסופה הגדולה

אוקטובר 2015

הסופה הכי גדולה של החורף הגיעה אלינו בבת אחת וללא רחמים - עצים קרסו על החצרות והחריבו עמם את כל המעט שיש לנו. האדמה הוצפה וכל המחסות נפלו. הכלביה עברה הרס מוחלט והדמעות שלנו לא אחרו לבוא. הודות לאינסוף אנשים נפלאים ששמעו על הסיפור שלנו, התקיימו בכלביה כמה ימי שיקום שהחזירו את המצב לקדמותו והצילו אותנו ואת הכלבים שלנו. צפו בתמונות המרגשות.

לחצו על התמונות להגדלה

הכלביה עוברת דירה

פברואר 2015

לאחר 20 שנים באותה הכלביה, נאלצנו לפנות את השטח עליו החליטה הממשלה לבנות את פארק אריאל שרון. הכלביה הישנה היתה עניה ומפורקת, אבל היא כל מה שהיה לנו. בתוך יומיים פרקנו הכל והקמנו בשדה ריק לחלוטין גדרות, חצרות, סככות ומלונות והעברות את עשרות הכלבים שלנו למשכנם החדש.

לחצו על התמונות להגדלה

גיוס עזרה ליום המעבר לכלביה החדשה

ספטמבר 2014

לאחר 20 שנים באותו השטח בחולון, נאלצנו לעזוב הכל ולהמציא את עצמנו מחדש. לא היה פשוט לגייס אלינו מספיק תרומות ומתנדבים שיבואו לעזור לנו להקים כלביה שלמה ביום אחד.

סרטון לסיכום שנת 2014

דצמבר 2014

הסיפורים הכי מרגשים, הכלבים הכי חמודים והאימוצים הכי מוצלחים. כמה אושר בסרטון אחד ♥

מהפך על 4 למען הכלבים שלנו

אוגוסט 2011

שתי נשים מדהימות (נוית שם ועירית רובינשטיין) ארגנו למען הכלבים שלנו יום כיף מדהים עם מספרות ניידות והמון פינוקים כדי להקל עליהם בחום הזה ולהראות למבקרים כמה יפים הכלבים שלנו אם רק נותנים להם מעט אהבה.

תודה למספרת פריזורה, מספרת דוג הייר-סטייל וכל שאר העסקים הנפלאים שנרתמו לעזרתנו. כל התודות כאן.

לחצו על התמונות להגדלה

כל הזכויות שמורות לעמותת חבר © 2016
ע"ר 580269660